OYUNCU KOÇLUĞU

 

Her özel eğitim programımızda olduğu gibi, bu eğitim programında da öncelikle katılımcının beklentileri, talepleri ve ihtiyaçları üzerine bir içerik oluşturulur. Katılımcının özel bir talebi yoksa, standart oyunculuk eğitim programı izlenir. Ancak, katılımcının hazırlandığı bir rol ya da seçmeler varsa ona uygun çalışmalar yapılır.

 

Bir diğer seçenek de, hali hazırda oyunculuk yapan katılımcılarımıza yöneliktir. Esas mesleği oyunculuk olmayan ancak reklam filmi, dizi film, televizyon filmi, sinema filmi gibi yapımlarda oyunculuk yapan kişilere yönelik özel çalışmalarımız vardır.

 

Bu çalışmalarda, eğitmen, doğrudan katılımcılarımızın izlediği senaryo üzerinden çalışarak;  bulundukları yapımlarda rollerini en iyi şekilde oynamalarını sağlayacak çalışmayı ve motivasyonu sağlar. Bunun yanı sıra gerektiği durumlarda ses, nefes, diksiyon,  doğaçlama gibi konularla eğitim içeriğini destekleyerek sadece mevcut role oyuncuyu hazır hale getirmenin yanında genel anlamda oyunculuk için gerekli tüm desteği sağlamış olurlar. 

 

Özel Oyunculuk Eğitimi - Oyuncu Koçluğu çalışmasında önceden belirlenmiş bir eğitim süresi yoktur. Katılımcılar, kendi çalışma sürelerini sınırlayabilir ya da eğitmenin görüşüne uyabilir.

Özel Oyunculuk Eğitimi - Oyuncu Koçluğu'nun en az katılım süresi 10 saattir.

 

Bir seferde 2 saat çalışma yapılır. Tavsiye edilen uygulama periyodu haftada 1 ya da 2 gündür.