Kuantum'la “Yeni Bir Yaşama Evet” Semineri

KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİYLE YENİ BİR YAŞAMA EVET SEMİNERİ

Geçmişi, yaşanan her şeyi geride bırakıp, şimdi de kalarak, geleceğe doğru en uygun adımları atmak, Beden- Ruh- Zihin bütünlüğü içinde, hedeflerimizi belirleyip, hedeflerinize ulaşmak,  size kendinizi nasıl hissettirir?

"GEÇMİŞİMİZDEN ÖZGÜRLEŞİP YENİ BAŞLANGIÇLARA MERHABA. BİRLİKTE İLERİYE ELELE "

 

21 GÜNLÜK ÇALIŞMA İLE, BİRLİKTE ADIM ATIYORUZ VE İLERLİYORUZ.

Yeni, güzel  ve mutlu bir hayat yaşamak, her insanın en doğal hakkı. Eskiyi, geçmişi, yaşananları, tüm olumsuzlukları bırakmadan yeni bir hayata başlayamayız. Her gün yeni bir gün, her yeni gün yeni bir başlangıç.

 

Mutsuzum, hedefim yok. Ne yapmalıyım? Nasıl başlamalıyım? Başlayamıyorum, tamamlayamıyorum. Hedeflerim yok. Hedeflerimi erteliyorum ya da vazgeçiyorum diyorsanız, bu seminer ile,

"GEÇMİŞİMİZDEN ÖZGÜRLEŞİP YENİ BAŞLANGIÇLARA MERHABA, BİRLİKTE İLERİYE ELELE " diyoruz...

 

SEMİNER İÇERİĞİ:

  • Geçmişteki tüm duygulardan, korku ve endişelerden arınma çalışması.
  • Yaşamımızda tekrarlanan hep aynı olayları yaşamamıza neden olan döngüleri bitirme çalışması.
  • Beden-Ruh-Zihin Bütünlüğünün sağlanması
  • Duygu ve düşüncelerinizin lideri olmak.
  • İmgeleme, meditasyon ve nefes tekniği çalışması.
  • Bilinçaltı ve Bilinçli zihin nasıl çalışır ve birlikte kullanarak yaratmayı öğrenme çalışması
  • Hedef Listesi oluşturma (İş, para, sağlık, aşk, evlilik, aile, sosyal yaşam vs)
  • Her güne özel 21 günlük çalışma metni ( benim tarafımdan size verilecek.)
  • Çok özel bir meditasyon ile yaşamınızda tutunduğunuz ve yaşam amacınıza hizmet etmeyen tüm duygu, düşünce ve olaylardan, size ait olmayan başkalarına ait taşımış olduğunuz tüm sorumluluklardan özgürleşmeyi, bırakmayı yaşayacaksınız.

Seminerimizin 1. Aşaması

Seminer sonrası, 21 gün boyunca her güne özel olarak hazırlanan çalışmaları yapacak,  hedef listenizi oluşturacak, beden, ruh ve zihin bütünlüğü için size öğreteceğim gerekli uygulamaları yapacaksınız. Yolda, evde, işte rahatlıkla yapabileceğiniz eğlenceli ve zevkli bir çalışma yaparak kendinizi ve yaşamınızı yeniden yaratmanın keyfini yaşayacaksınız.

 

Seminerimizin 2. Aşaması 

Yeniye geçiş Tamamlama meditasyonu yapılacak. Bu meditasyonla yapmış olduğunuz 21 günlük çalışmamızın tamamlamasını gerçekleştiriyoruz. Muhakkak bu tamamlanmanın yapılması gerekmektedir. Çünkü 21 günlük çalışmalar ile yeniye geçmeden önce bedensel ruhsal zihinsel arınmış olarak yeniye hazırlanacaksınız. Bu meditasyonla yeniye geçeceksiniz.

Bundan sonraki yaşamınız için seçimler yapılarak, yeni hedeflerinizle birlikte yaşam yolculuğunuzun kaptanı olarak yeni bir hayata özgür ve mutlu başlayacaksınız.