Yaşadığımız her anı Quantum yaratım alanında yeni baştan bizim oluşturduğumuzu bilseydiniz...


AMAÇ
Kişisel gelişim sektörüne Kuantum Practitioner sertifika programı ile, bir giriş yapmak ya da bu programla, sektörde ayrışmak ister misiniz?


KİMLER KATILMALI?
*Kişisel gelişim sektöründe quantum düşünce tekniği ile ilerlemek isteyenler.
*Bireysel gelişim modellerinin ötesine geçerek, birlik bilinci seviyesini, varoluşumuzdaki öz potansiyelin farkındalığı ile bilinç ötesi sıçrayışları yaşayarak farkındalığı ustalık boyutuna çıkarmak isteyenler.
*Tüm evrenin size nasıl hizmet edebileceğinin sırlarını öğrenirken bir yandan da kendi yaşamınızdaki bu değişimin sevdiklerinizin yaşamında nasıl etkileyeceğini fark etmek isteyenler.

 

Eğitim İçeriğinden Seçmeler

Enerji

Her şeyin çözümünün enerji olduğu gerçeğini olaylara ve durumlara bakışımda kullanarak duygularınız dahil her şeye bakış açınız değişecek.

Evren

Evrende her geçen gün cevaplar değişiyor, bu anlamda bildiğimiz evren ve onun kanunları da değişiyor veya biz derindekileri Quantum fiziği ile düşüncelerimizi ve bugüne kadar öğrendiğimiz birçok şeyi altüst edecek şekilde tekrar keşfediyoruz.

Farkındalık

Görerek, duyarak, hissederek, tadarak ve koklayarak deneyimlediğimiz yaşamın ötesindeki inanılmaz ayak değmemiş kumsalların farkına vararak, geçmişin verdiği alışkanlık ve sınırlamalardan kurtularak geleceği şekillendirecek farkındalıklar oluşturacaksınız.

Kuantum Sıçrama

Quantum deneyimi kişilere daha önce olmadıkları, düşünmedikleri, hissetmedikleri şekilde deneyimler kazandırdığı için bir kere deneyimlendiği zaman artık o sıçrayış ve uyanış gerçekleşmiş oluyor ve bilinçlilik herşeyi farklı bir seviyeden deneyimlemeye başlıyor.

 

Quantum Practitioner Sertifika Programı, Kişisel Gelişim amaçlı bir farkındalık yolculuğudur.

 

Katılım sertifikası ile birlikte içeriklerin olduğu manueller katılımcılara pdf olarak gönderilecektir.