Kundalini Şfa Meditasyonu

İnsan sadece akıldan, sadece bedenden ya da sadece ruhtan oluşmaz. Şifa, tam olarak ruhsal, bedensel ve zihinsel bütünlük sağlandığında gelir.

Ruhsal boyutumuz bizim enerji alanlarımızın toplamıdır. Ve bedenden ya da zihinden ayrı değildir. Bununla birlikte, unutulan ve kabul edilmeyen olmasının sebebi ise; ruhsal olarak enerji boyutunu fark eden insanın özgürleşmesi ve yönetilemez hale gelmesinden sebep; yönetimlerin, zihine ve bedene fazlasıyla dikkat çekmeleri ve yatırım yapmış olmalarıdır.


Şimdi hazır vaktiniz varken, size Yaradan tarafından üflenilen ruhun; bir enerji bedeni olduğunun bilinciyle, bilinçli yapılan tüm ruhsal çalışmaları bir daha incelemek isteyebilirsiniz.


Ben her gece saat 24.00 te , kendi şifamdan başlayan ve tüm dünyanın şifasına niyet ederek Kundalini Şifa Meditasyonu yapıyorum. Bu muhteşem bir şifa meditasyonudur. Hem sizin için, hem sevdikleriniz için uygulayabileceğiniz, bütün vücudunuzu titreşim haline sokan, avuçlarımızın içindeki şifa enerjisini maksimumda aktive eden harika bir meditasyondur.


Kimbilir belki siz de, bu tarz çalışmaların sizi özgürlüğe ve gerçek benliğimize taşiyabileceğine ilişkin araştırmalar yapabilirsiniz...    


Paylaş: